Tekirdağ İlahi Ekibi

tekirdağ ilahi ekibi

Tekirdağ da ve tüm trakya bölgesinde ilçelerin dahil ilahi ekiplerimiz ve semazenleirmiz ile 15 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz Allah sıhhat sağlık verirse bu sene yine islami organizasyon adına sizlerin istediğ her organizasyonu düzenmeketen büyük keyif alacağımızı bildirmemiz gerekmektedir.

Bizler Organizasyonlarımızda ses sistemi kiralama,balon süsleme açılış hoca sunucu solist ilahi ekiperi semazenler gibi birçok çeşidimiz ile sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyoruz ekiplerimiz güleryüzlü ve profesyonel olup silzeirn organizasyonlarını büyük bir titizlikle yerine getirmeye çalışan profesyonel ekiplerimiz bulunmaktadır.

Tekirdağ Semazen ekibi ise düğün nişan sünnet belediye etkinlikelerinzi dahada muhteşem hale getirmek isterseniz sizlere ve davetlilerinizie unutulmaz bir program düzenlemeye hazır olduğumuzu buradan söylüyruzz..

dipnot olarak şunu söylemeliyiz yaz aylarında çok yoğun olduğumuz için erken rezervasyon yaptırarak yeriniz almanızı tavsiye ediyoruz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…

0537 657 93 01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir